Kontakt

Navn*

Adresse*

Postnr. og by*

Telefon*

Din e-mail*

Emne

Din besked

Jeg træffes bedst på telefon i hverdage:
kl. 7-10kl. 10-14kl. 14-17hele dagen kl. 7-17

Jeg ønsker evt. besøg på hverdage:
kl. 7-10kl. 10-14kl. 14-17

[recaptcha id:foo class:bar]

MC TAG A/S
Nyhåbsvej 1
8560 Kolind
Tlf. 8639 2950
mctag@mctag.dk

Åbningstider:
Mandag - torsdag: kl. 8.00 - 17.00
Fredag: kl. 8.00 - 14.00

CVR nr. 20229888
Bank: Djurslands bank
Reg. nr. 7300 Kontonr. 0002031182

Det er muligt at benytte MobilePay ved
beløb under 10.000 kr.: Overfør til nr.: 60889

Benyt vores direkte kontaktinformation
eller  kontaktformularen øverst på siden.

Sådan finder du os:

SALG, BEREGNING OG PRODUKTION:


Mikkel Christensen
Direktør
Salg | Byggeledelse
mikkel@mctag.dk


Søren Madsen
Salg
soren@mctag.dk


Klaus Fanø
Byggeledelse
klaus@mctag.dk


Mikkel Ryborg
Byggeledelse
ryborg@mctag.dk


Kim Honoré
Salg
kim@mctag.dk

ADMINISTRATION:


Anja Christensen
Administration
anja@mctag.dk


Tina Norsgaard Moeslund
Bogholderi og administration
tina@mctag.dk

Kontakt os på tlf. 8639 2950