Kontakt

Jeg træffes bedst på telefon i hverdage:
kl. 7-10kl. 10-14kl. 14-17Hele dagen kl. 7-17

Jeg ønsker evt. besøg på hverdage:
kl. 7-10kl. 10-14kl. 14-17

MC TAG A/S

HOVEDKONTOR:
Kolind |
Nyhåbsvej 1
8560 Kolind
Tlf. 8639 2950
(Åbent efter aftale)
mctag@mctag.dk

Afdeling Skanderborg
Danmarksvej 30 L
8660 Skanderborg
Tlf. 8639 2950
(Åbent efter aftale)

MATERIEL AFDELING:
Risskov |
Vejlbjergvej 13
8240 Risskov
Tlf. 8639 2950

Fakturaer fremsendes på faktura@mctag.dk

CVR nr. 20229888
Bank: Djurslands bank
Reg. nr. 7300 Kontonr. 0002031182

Det er muligt at benytte MobilePay ved
beløb under 10.000 kr.: Overfør til nr.: 60889

Benyt vores direkte kontaktinformation
eller  kontaktformularen øverst på siden.

Sådan finder du os:

SALG, BEREGNING OG PRODUKTION:


Mikkel Christensen
Direktør
Salg | Byggeledelse
mikkel@mctag.dk


Søren Madsen
Salg/Beregner
soren@mctag.dk


Kim Honoré
Salg/Beregner
kim@mctag.dk


Klaus Fanø
Byggeledelse
klaus@mctag.dk

kristian_gammelgaard_mctag_nyttag_aarhus
Kristian Gammelgaard
Byggeledelse
kristian@mctag.dk

ADMINISTRATION:


Anja Christensen
Administration
anja@mctag.dk


Tina Norsgaard Moeslund
Bogholderi og administration
tina@mctag.dk


Anders Marschall
Koordinator
anders@mctag.dk

Kontakt os på tlf. 8639 2950